Введіть дані для перевірки на розшук

Як перевірити авто на пошук в Україні безкоштовно?

Викрадення автомобілів в Україні – проблема досить поширена. Щороку викрадають тисячі автомобілів і навіть платні стоянки від цього не рятують. Як показує статистика, невеликий відсоток викрадених автомобілів правоохоронцями та повертаються господарям. Найчастіше їх перепродують шахраї або розбирають на запчастини. Якщо ви вирішили придбати б/в авто або двигун з рук, рекомендуємо попередньо перевірити на розшук за VIN-кодом, номером двигуна або держномером. Для цього ви можете скористатися безкоштовним сервісом checkcar.com.ua

Що можна дізнатися із перевірки?

Скориставшись приватними сайтами або інформацією на порталі МВС України, ви можете отримати наступну інформацію про автомобіль:

 • Коротку характеристика автомобіля;

 • Чи знаходиться автомобіль у розшуку;

 • Якщо так, то інформація про викрадення;

 • Перевірити двигун на розшук;

 • Дані про пробіг, переестрації та інше;

При порушенні власником автомобіля правил дорожнього руху, заподіяння матеріальних збитків третім особам, приховування з місця ДТП, прострочення зі сплати штрафів інформація щодо державного номера вноситься до бази МВС. Якщо ви придбаєте такий автомобіль, то його у вас в результаті можуть забрати. Щоб убезпечити себе від такого результату, завжди перевіряйте авто та двигун на розшук.

Чому перевіряти авто на розшук перед покупкою обов'язково?

Все дуже просто: якщо ви купите викрадений автомобіль, то при перереєстрації в МВС його просто вилучать. При цьому почнеться розслідування, а весь цей час автомобіль стоятиме на штраф майданчику. Адже всі знають, що розцінки там просто надхмарні. І це добре, якщо вам не висунуть жодних звинувачень, і ви зможете довести, що просто придбали викрадений автомобіль через незнання. Саме тому краще перевірити авто на розшук за VIN-кодом або держномером. перед тим, як договір купівлі-продажу буде підписано. Також бажано окремо перевірити двигун на розшук.

Як перевіряти авто на розшук за допомогою сайту checkcar?

Ми зробили користування сервісом максимально простим, на сторінці перевірки на розшук введіть інформацію про автомобіль або двигун, який необхідно перевірити, після чого натисніть кнопку «Знайти». Перевірка може зайняти від 5 до 10 секунд, залежно від навантаження на сервіс.

Після перевірки Ви отримаєте таку інформацію

Результат перевірки кожного типу введеної інформації. Якщо ж транспортний засіб перебуває у викраденні, Ви отримайте детальну інформацію про транспортний засіб, який значиться в розшуку

 • Дату викрадення
 • Марку та модель транспортного засобу
 • Державний номер
 • Колір ТС
 • VIN номер
 • Номер шасі
 • Номер двигуна
 • Місце подання заяви

Чому автовласники для перевірки авто вибирають checkcar?

 1. Дані про викрадення ТЗ ведуться з 1985 року. Це величезна база даних, в якій ви точно знайдете корисну інформацію.

 2. Отримати інформацію можна лише в 1 клік мишкою. Не потрібно реєструватися, відправляти смс та інше. Потрібно тільки ввести державний чи VIN номер автомобіля.

 3. Інформація досить велика, включає багато важливих даних. І тепер слова продавця на тему «не біт, не фарбований» можна перевірити з джерела.

 4. Всі дані достовірні. Джерело даних – офіційні бази МВС України про викрадення транспортних засобів. Ми не наповнюємо сайт неперевіреною інформацією, тому користуватися нею можна без сумнівів.

 5. Інформація є актуальною, оскільки оновлюється двічі на день о 8:00 та 18:00.

 6. Сервіс абсолютно безкоштовний. Ми не беремо плату незалежно від того, скільки ТС ви хочете перевірити.

 7. Сайт працює цілодобово, тому ви можете дізнатися про актуальну інформацію 24/7. У нас немає ні вихідних, ні свят.

Користуючись сайтом checkcar.com.ua, ви можете перевірити авто на розшук за VIN кодом або держномером, отримавши повну інформацію про будь-який автомобіль, зареєстрований в Україні. Сайт доступний для всіх моделей, а скористатися ним можна з будь-якої точки світу. Уберегти себе від покупки краденого автомобіля тепер просто, швидко та зручно. А головне – безкоштовно! Заходь на сайт checkcar.com.ua і переконайся в цьому особисто.